Reisikindlustus

Reisi kavandades on oluline mõelda ka reisikindlustusele, sest see tagab teile turvalisuse ja meelerahu reisil olles. Kui midagi ootamatut peaks juhtuma, siis teate, et olete kaitstud ja saate abi.

Puhka ja lase kindlustus sõlmida meil

Venderloo bussirent, bussitransport

Venderloo vormistab teile pika kogemusega kindlustusfirma BTA reisikindlustuse, mis garanteerib turvalisuse ja kaitse ootamatute sündmuste korral. Reisikindlustus aitab tasuda ettenägematud lisakulutused, mis võivad reisil olles tekkida.

Ühe Baltimaade suurima kindlustusfirma BTA reisikindlustus hõlmab laia valikut erinevaid katvusi, sealhulgas meditsiiniabikindlustus (tervisekindlustus), reisitõrkekindlustus ja pagasikindlustus. Kindlustuse saab vormistada nii lühiajalisteks kui ka pikaajalisteks reisideks, nii Eestis kui ka välismaal.

BTA reisikindlustuse müük on kohandatav vastavalt teie vajadustele ja eelistustele. Saate valida erinevate katvuste vahel ja Venderloo meeskond aitab valida just teile sobiva kindlustuse.

Kui otsite usaldusväärset ja kohandatavat reisikindlustust, siis Venderloo vormistab selle teie eest. Võtke meiega ühendust ja me aitame valida just teile sobiva kindlustuse, et saaksite oma reisist täielikult rõõmu tunda.