Ida-Virumaa pärlid ja „Kremli ööbikud“

Reisikava:

Laupäev, 18. august

Väljasõit Pärnust kell 9. Rakveres kohvipaus ja jalasirutus kaunil keskväljakul, kus ka Arvo Pärt ehk „Poiss jalgrattaga“.

Pärastlõunal jõuame Narva, kus kell 15 algab kohaliku giidiga pooleteisttunnine linnaekskursioon piirilinna põnevates ajaloolistes ja uusaegsetes paikades. Ekskursiooni järel on soovijail võimalus külastada omal käel Narva linnusmuuseumi.

Kell 19 algab Narva Kreenholmi saarel, mida kunagi piirasid Narva kose joad ehk unustuse jõgi, ja olid kunagi Joala mõisa maad, Jaak Joala surematute laulude kontsert. Lavale tulevad Märt Avandi, Juss Haasma, Saara Kadak, Tambet Seling jt.

Neil, kes kontserdipiletit ei lunastanud, vaba aeg ja voli Narvas.

Kontserdi lõppedes sõidame ööbima Toila spaasse.

Pühapäev, 19. august

Hommikusöök Toila spaas, seejärel võimalus nautida spaamõnusid ja jalutada kuulsas Oru pargis.

Kell 12 alustame kahe huvitava peatusega koduteed. Esmalt külastame Vaivaras Sinimägede muuseumi ja memoriaali. Tegemist on 1944. aasta juulis-augustis Lastekodumäel, Tornimäel ja Grenaderimäel toimunud Saksa ja Vene vägede lahinguga, milles langes üle 10 000 nõukogude ja 2000 saksa poolel võidelnut, aga Vene väe kinnipidamine andis ligi 100 000 eestimaalasele võimaluse läände põgeneda.

Seejärel teeme peatuse kunagises kinnises linnas Sillamäel, kus jalutame mereni laskuval Peterhoffi meenutaval ja mullu prillikiviks renoveeritud promenaadil ning külastame põneva sünnilooga imposantset raekoda.

Õhtuks jõuame Pärnu.

Hind: 139 eurot koht kaheses toas. Ilma kontserdipiletita 104 eurot.

Hind sisaldab:

Bussitransporti ja reisisaatjat kogu reisi vältel

Ööbimist koos hommikusöögi ja spaa külastusega Toilas

Kremli ööbikud“ kontserdi piletit (täispaketi puhul)

Sinimägede muuseumi piletit

Info ja registreerimine hiljemalt 10. augustil 2018

info@venderloo.ee

Kalvin Eisenschmidt tel +372 5189 441

TURISM, BUSSIREISID

Korraldame bussireise peamiselt paljudele tuntud üritustele ja festivalidele. Samuti on meil suured kogemused reiside korraldamisel, mille puhul on siduvaks elemendiks inimesi ühendav hobi. Me ei paku vaid bussirenti, vaid korraldame vajadusel ka majutuse, toitlustuse, ekskursioonid, viisad ning piletid üritustele.

Loomulikult korraldame ka tavapäraseid giidiga ringreise, kus eesmärgiks on lihtsalt vaatamisväärsustega tutvumine.
Meie poolt on reisidel kaasas vastavalt vajadusele üks või kaks bussijuhti, reisisaatja, sõltuvalt reisi sisust ka giid.

Meie senised kogemused:
Festivalireisid – Oktoberfest, Love Parade jt messid ning suurüritused nii Baltikumis, Poolas, Valgevenes kui ka kaugemal Lääne-Euroopas

Sport – Vormel 1, ralli, rahvusvahelised jalgpalli-, võrkpalli-, korvpalli- ja hokimängud, suusatamine

Hobid – Kalastusreisid ja suusareisid. Lisaks majutusele ning toitlustusele ja muule, mis reisi puhul elementaarne, aitame ka hobiga seotud varustuse rentimisel, alates suuskadest kuni kalastusreisi puhul paadi ja selle bensiini broneerimiseni.

Hotellide broneerimine – Meil on mitmed partnerhotellid Valgevenes, Poolas, Lätis, Leedus ja Eestis. Hotelle saab heade hindadega läbi meie broneerida ka juhul, kui bussireisi ei tellita.

Valgevene viisad  – Lisaks bussireisidele Valgevenesse on läbi meie võimalik igapäevaselt tellida Valgevene viisasid.

Meie poolt reisidel kaasas reisisaatja, vajadusel giid, bussijuhte 1-2 vastavalt vajadusele.