TURISM, BUSSIREISID

Korraldame bussireise peamiselt paljudele tuntud üritustele ja festivalidele. Samuti on meil suured kogemused reiside korraldamisel, mille puhul on siduvaks elemendiks inimesi ühendav hobi. Me ei paku vaid bussirenti, vaid korraldame vajadusel ka majutuse, toitlustuse, ekskursioonid, viisad ning piletid üritustele.

Loomulikult korraldame ka tavapäraseid giidiga ringreise, kus eesmärgiks on lihtsalt vaatamisväärsustega tutvumine.
Meie poolt on reisidel kaasas vastavalt vajadusele üks või kaks bussijuhti, reisisaatja, sõltuvalt reisi sisust ka giid.

Meie senised kogemused:
Festivalireisid – Oktoberfest, Love Parade jt messid ning suurüritused nii Baltikumis, Poolas, Valgevenes kui ka kaugemal Lääne-Euroopas

Sport – Vormel 1, ralli, rahvusvahelised jalgpalli-, võrkpalli-, korvpalli- ja hokimängud, suusatamine

Hobid – Kalastusreisid ja suusareisid. Lisaks majutusele ning toitlustusele ja muule, mis reisi puhul elementaarne, aitame ka hobiga seotud varustuse rentimisel, alates suuskadest kuni kalastusreisi puhul paadi ja selle bensiini broneerimiseni.

Hotellide broneerimine – Meil on mitmed partnerhotellid Valgevenes, Poolas, Lätis, Leedus ja Eestis. Hotelle saab heade hindadega läbi meie broneerida ka juhul, kui bussireisi ei tellita.

Valgevene viisad  – Lisaks bussireisidele Valgevenesse on läbi meie võimalik igapäevaselt tellida Valgevene viisasid.

Meie poolt reisidel kaasas reisisaatja, vajadusel giid, bussijuhte 1-2 vastavalt vajadusele.

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.
    Print Friendly, PDF & Email