LIDA ÕLLEFESTIVAL

03.09-06.09.2020

Valgevene Tartu-suuruses linnas nimega Lida asub õlletehas, mis kaugusele vaatamata on Eestile üsnagi lähedal. Nimelt on Lida õlletehas samas soomlaste Olvi kontsernis, kuhu kuulub ka A. Le Coqi Tartu tehas. Ning kõik A. Le Coqi kaljad, mis meie poodide riiulitel, on tehtud just nimelt Lidas!

Lida õlletehas toodab rikkalikku sortimenti õlut „Lidskoje Pivo“ ja peab 2020. aasta sügisel ka üht suurt pidu – õllefestivali, mille kõrval sakslaste Oktoberfest olevat poisike.

Lida, kus juba kuuendat sügist toimub see suur humala, vilja ja vee festival LIDBEER, on kuulutatud Valgevene 2020. aasta kultuuripealinnaks ja mõistagi on õllefestival Lida pealinna-aasta tähtsündmus.

LIDBEER on Valgevene kõige mastaapsem festival – igal aastal tullakse Valgevene kõigist nurkadest Lidasse unikaalset ühtekuuluvuse, vabaduse ja sõbralikkuse atmosfääri  nautima ja viimastel aastatel on LIDBEERi alati külastanud üle 130 000 inimese.

Lida festival on Valgevene ainus vabaõhupidu, kus terve linn saab üheks päevaks festivaliareeniks. Väga kirev, kõrgeklassiline ja noortepärane on kontsertprogramm, kus stiilidest esindatud nii punk, räpp, vana hea rokk kui teised muusikalised väljendusviisid, esinevad Valgevene, Ukraina ja Venemaa kuulsad bändid.

Lisaks on loomulikult festivalilinn täis väga mitmekesiseid toidukohti, oma oskusi ja suveniire näitavad käsitöömeistrid, kõikvõimalikke meelelahutusi on nii täiskasvanutele kui lastele.

 

 

Reisikava:

Neljapäev, 3. september

Hommikul stardib Venderloo reisibuss Pärnust. Läbi Läti ja Leedu jõuame kaht pikemat peatust tehes õhtuks Minskisse, kus tiirutame bussiga linna vaadates, tõuseme Minski ultramoodsa rahvusraamatukogu vaateplatvormile ja majutume kesklinnas hotelli Jubileinaja. Õhtul on võimalik nautida valgevene maitsvat ja hinnalt taskusõbralikku kööki rahvusrestoranis Traktir.

Reede, 4. september

Külastame Komarovka kinnist toiduturgu, käime Dudutki vabaõhumuuseumis ja Stalini liinide sõjaajaloo muuseumis. Õhtupoolikul teeme kesklinnas jalgsiekskursiooni ja tutvume kohaliku kaubandusega.

Laupäev, 5. september

Sõidame Minskist 100 km kaugusele Lidasse, kus majutume hotelli ja osaleme suurel õllefestivalil.

Pühapäev, 6. september

Hommikul külastame nostalgilist tootmisprotsessi, aga väga kaunist ja odavat toodangut pakkuvat „Nemani“ kristallitehast, seejärel asume tagasiteele ja oleme hilisõhtuks taas Pärnus.

Hind kuni 30.06.2020 289€

Hind alates 1.07.2020 325€

 

Hind sisaldab:

  • bussitransporti Pärnust Pärnuni ja kogu Valgevenes olemise aja;
  • kolme ööd koos hommikusöökidega kaheses toas Minski ja Lida hotellides;
  • Valgevene grupiviisat ja tervisekindlustust;
  • Minski linnaekskursioone;
  • reisisaatja teenust.

Kohustuslik passi olemasolu, mis kehtib 90 päeva pärast 27.08.2020.

Soovitame teha reisitõrkekindlustuse. Seda on võimalik sõlmida meie kaudu!

Kõigil reisijatel on kohustus tutvuda meie reisitingimustega!

Info ja registreerimine hiljemalt 27.08.2020

info@venderloo.ee

tel. +372 44 71 092 või +372 50 26 441

Korraldaja jätab endale õiguse teha programmis muudatusi sõltuvalt meist mitteolenevatest põhjustest.

Registreeri Lida õllefestivali reisile 04.09-06.09.2020

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.

Print Friendly, PDF & Email